Anime IF

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 18
  • 19
  • »
Модератор форуму: Аццкій^^Єноть^^МаСарі  
Аніме ІФ » Свобода Дій » Без Контролю » Питання про розділ...
Питання про розділ...
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 00:34 | Сообщение # 1
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
Наскільки "без контролю"???

Можна матюкатись?
Можна обсирати один одного і адміністрацію?
Можна висказатись, що я думаю про цей форум, форумчан?
Можна порушувати правила?

"II. Порядок поведінки на форумі.

1. Спілкування на форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету.
2. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, в незавісимості від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. У тому числі при підміні букв символами.
3. Категорично забороняється будь-яка реклама, у тому числі реклама інтернет-проєктов (за винятком випадків попереднього узгодження з адміністрацією).
4. Прагніть не робити граматичних помилок в повідомленнях – це створить негативне враження про вас."


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
NightWolfGhostДата: Ср, 26.08.2009, 00:36 | Сообщение # 2
Blocking Клавіші
Группа: Проверенные
Сообщений: 2280
Награды: 4
Репутация: 51
Статус: Offline
Написано блять без контролю йобана в рот! значить тут ска робиш шо хочеш! кажеш шо хочеш! Відлік месагів не іде....... Понятно?
З.І тобто писати можна так як я писав щойно


Життя Прекрасне! Лови момент!
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 00:39 | Сообщение # 3
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
Ахуєнно.
Бля буду Ахуєнно.
Так вже заїбало писати грамотно. культурно, блядь. І стримувати себе в спілкуванні з йобаним в рот Назіком.


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
NightWolfGhostДата: Ср, 26.08.2009, 00:41 | Сообщение # 4
Blocking Клавіші
Группа: Проверенные
Сообщений: 2280
Награды: 4
Репутация: 51
Статус: Offline
ха-ха-ха=) вот=) Норм....... Міг і раніше трішки вільніше писати....
Але лиш одна штука....
Давайте будем писати обсирати....але писати по ділу..... і по правді....а не блять втупу дойобуватися=) комусь може бути неприємно......
(це так загалом кажу....пропозиція не обовЯзкова до виконання)=_)


Життя Прекрасне! Лови момент!
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 00:50 | Сообщение # 5
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
так бля... йобана... от ти мене дойобуєш.. я тебе дойобую..
нахуй це їбашити по всьому йобаному форумі???
їбашимся тут.. що брешті не заважати...

от заходжу я на кончений форум. а там їбать. знову якесь гамно на мене.
ну от. .юне буду там таке саме хуячити... пєчатать что я про це думаю
зайду сюдє і захуячу темку про підарів і ващє.

Додано (26.08.2009, 00:50)
---------------------------------------------
Міг і раніше..
але

"ІІ. Порядок поведінки на форумі.

1. Спілкування на форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету."

III. Публікація повідомлень.
4. Прагніть не робити граматичних помилок в повідомленнях – це створить негативне враження про вас."

Нахуя хуйню хуячити якщо і так хуй да ніхуя тут.


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
NightWolfGhostДата: Ср, 26.08.2009, 00:53 | Сообщение # 6
Blocking Клавіші
Группа: Проверенные
Сообщений: 2280
Награды: 4
Репутация: 51
Статус: Offline
НУ пишем тут.... я буду робити так шоб тут поменше було всілякої хуйні написано...=)

Життя Прекрасне! Лови момент!
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 00:55 | Сообщение # 7
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Quote (Piccolo3)
Міг і раніше.. але "ІІ. Порядок поведінки на форумі. 1. Спілкування на форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету." III. Публікація повідомлень. 4. Прагніть не робити граматичних помилок в повідомленнях – це створить негативне враження про вас." Нахуя хуйню хуячити якщо і так хуй да ніхуя тут.

бляха чувак ти надто фомально все розумієш... будь попрощє... я бля ці правила бачив тільки з твоїх месагів, а в мене досі жодного зауваження, так шо їби ті правила, особливо тепер, коли є ця тема..





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 01:01 | Сообщение # 8
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
так нахуй мені лєвих дойобок та щей і таких за яких офіціально могли б бананути до срати... ти ж бачиш, які в мене з цим йобаним назіком відносини.

Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 01:03 | Сообщение # 9
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Quote (Piccolo3)
так нахуй мені лєвих дойобок та щей і таких за яких офіціально могли б бананути до срати... ти ж бачиш, які в мене з цим йобаним назіком відносини.

вот іменно шо тебе і так в баню три раза посилали, так в чьом праблєми? кароч пох..





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 01:07 | Сообщение # 10
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
мен ти не шариш.
в тому то і прикол.
що мене ваще не було за шо банити .. ні разу.
просто назік - підар. і ще не вміє тримати себе в руках.
Думаєш мене пре що мене банять? ніякого оргазма немає... навіть не встає по такому поводу...


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 01:10 | Сообщение # 11
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Quote (Piccolo3)
просто назік - підар. і ще не вміє тримати себе в руках. Думаєш мене пре що мене банять? ніякого оргазма немає... навіть не встає по такому поводу...

чувак жжош)))





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 01:14 | Сообщение # 12
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
з 00:34 до 01:00 вже 11 відповідей..
а ти мелк вчора їбався пів ночі з тими новинами... їбвся.... , мабудь, перечитав весь той кончений анімемаг щоб щось цікаве сюда залити.. і шо? голяк відповідей. Бо це нахуй нікому тут не треба на форумі...
Сука Асоціації. Блядь Абравіатура. Йобані скріни втулювати на форум... от де можна пофлапати... от де весь двіж форуму.

Ну і тут.... як бачиш ... життя показало.. Людина прагне до Анархії, в рот їй ноги.


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 01:25 | Сообщение # 13
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Quote (Piccolo3)
з 00:34 до 01:00 вже 11 відповідей.. а ти мелк вчора їбався пів ночі з тими новинами... їбвся.... , мабудь, перечитав весь той кончений анімемаг щоб щось цікаве сюда залити.. і шо? голяк відповідей. Бо це нахуй нікому тут не треба на форумі... Сука Асоціації. Блядь Абравіатура. Йобані скріни втулювати на форум... от де можна пофлапати... от де весь двіж форуму.

та то пизгетс... я тож бачу шо то нахєр нікому не потрібно.. і я бля як ідіот якийсь все одно зберігаю надію зробити з цього блядського форума шось путнє.. от сижу бля в пів другій ночі і хуячу шо удалити, шо перенести, шо переіменувати...





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 01:32 | Сообщение # 14
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
Я коли був призедентом клубу також хотів якихось змін...
косплеї. двіжі.. сайт. та хуй зна шо... вплоть до школи японської мови в франику...
і мене стабільняк два рила казали
"забий хуй"
і знаєш - помогло....

насправді не хочеться тобі казати такого... нищити твої наївні мрії... але повір мені.... форум з 11 активними підарами..
які прочитають твою новину і хуй тобі скажуть хоча б "дякую" просто так... щоб ти знав що твою новину прочитали...
не вартий цих сидінь по ночам =) Краще іди когось трахни...

І ще тобі дещо розкажу...по серету... =)

Знаєш як забанили першого Пікколо?
Я просто зарегіструвався на форумі... максимум написав 1-2 повідомлення.
Ранком заходжу на форум .. а мене не пускає.
Виявилось що Сільвер-хуй забанив мене бо не знав хто я такий.
О так от. Думаєш багато народу захоче тусуватись на такому форумі...?????

на якому для того щоб взагалі почати тусити треба пройти через бан =)???


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 01:38 | Сообщение # 15
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Quote (Piccolo3)
і знаєш - помогло....

тіпа помогло?
Quote (Piccolo3)
насправді не хочеться тобі казати такого... нищити твої наївні мрії... але повір мені.... форум з 11 активними підарами.. які прочитають твою новину і хуй тобі скажуть хоча б "дякую" просто так... щоб ти знав що твою новину прочитали... не вартий цих сидінь по ночам =)

блін, от розумію що це правда, але це чмо всередині мене каже "а якшо попробувати, а може прокатить.. та всьо ок.."
Quote (Piccolo3)
Виявилось що Сільвер-хуй забанив мене бо не знав хто я такий. О так от. Думаєш багато народу захоче тусуватись на такому форумі...????? на якому для того щоб взагалі почати тусити треба пройти через бан =)???

бля чувак ти мене виніс... ахахахаха))) я ппц угараю... йопрст)))) це мего чувак...





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 01:51 | Сообщение # 16
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
так забив хуй..
тільки потім нас в деякі міста не пускали і дехто перестав з нами спілкуватись і до нас приїжати... томущо люди перестали заценювати такі приколи як сінька аінмешніків з франківська на косплеї в Дніпропетровську. =)
а у нас в франику все було заібісь...
не памятаю ні одного збіговиська анімешніків яке б не закінчувалось сінькою..
спочатку все культурно... чай.. максимум пивко... потім дівчатка і трєзвєнікі розходились а решта йшла бухати... =)))
ми ніхуя не робили.. .ніякого фанарту... косплеїв (хоча був один але то не косплей а чистий лол.... хоча як для першого до зійде) фестивалів... ваще ніхуя... ми навіть хуй забили шукати собі якесь приміщення щоб тусуватись.... всеодно все закінчувалось сіньками в когось з нас. нахуй нам ще і приміщення...

Все що ми робили - це їздили в інші міста за аніме і до "кавайних дівчаток" поїбатись. Хуй зна чому, але багато хто з нас вважав що трахнути анімешницю цікавіше чим не аінмешницю.....

Ну короче.. ти поняв..... НАхуй ці всі мінінгіти собі на голову, якщо і так все заібісь...

Quote (Malkavian4481)
бля чувак ти мене виніс... ахахахаха)))

Я Я .. Натурліх.. було весело =)
Я лічно тока одній людині запропонував сюда зайти потусуватись.. вона забила... І от можу написати всі моїм знайомим анімешнікам щоб хоча б заглянули сюди... може б їм і стало цікаво...
але що я їм тут покажу? Ібанутого назіка? Як каже один учасник форуму

Quote
А з тих анімешників що я поза форумом знаю ніхто туди не хоче. Кажуть що там не має цікавих людей.



Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 02:01 | Сообщение # 17
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Quote (Piccolo3)
так забив хуй.. тільки потім нас в деякі міста не пускали і дехто перестав з нами спілкуватись і до нас приїжати... томущо люди перестали заценювати такі приколи як сінька аінмешніків з франківська на косплеї в Дніпропетровську. =) а у нас в франику все було заібісь... не памятаю ні одного збіговиська анімешніків яке б не закінчувалось сінькою.. спочатку все культурно... чай.. максимум пивко... потім дівчатка і трєзвєнікі розходились а решта йшла бухати... =))) ми ніхуя не робили.. .ніякого фанарту... косплеїв (хоча був один але то не косплей а чистий лол.... хоча як для першого до зійде) фестивалів... ваще ніхуя... ми навіть хуй забили шукати собі якесь приміщення щоб тусуватись.... всеодно все закінчувалось сіньками в когось з нас. нахуй нам ще і приміщення...

чел ти відкрив мені очі... я забиваю хуй....
Quote (Piccolo3)
Все що ми робили - це їздили в інші міста за аніме і до "кавайних дівчаток" поїбатись. Хуй зна чому, але багато хто з нас вважав що трахнути анімешницю цікавіше чим не аінмешницю.....

бля, тік шо зловив себе на тому шо також так думав... вже ні.. ти розбив мою рожеву мрію...
Quote (Piccolo3)
І от можу написати всі моїм знайомим анімешнікам щоб хоча б заглянули сюди...

нахуя? не треба позорити форумчан...
Quote (Piccolo3)
може б їм і стало цікаво...

не стало б... повір мені..
бля, тоді треба написати назіку хай не створює ніяких розділів, а тупо лише ці шо він створив і все... фпізду фсьо...





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 02:12 | Сообщение # 18
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
їбать їбать...
я собою горжусь =)))
От із-за таких розпіздяїв як я про франик як місто з анімешніками ніхто і не чув =)))

Але мелк... те що я говорю це одне.. але в мене дружина анімешниця =)

Quote (Malkavian4481)
нахуя? не треба позорити форумчан...

Ну чому позорити... може завалить сюда пачка народу з "аваланча" і будуть собі тут тусуватись... спілкуватись між собою..
Але може виникнути друга проблема... Он я тут один і мене вже назік виганяє-виганяє а я все не йду і не йду...
а як нас тут таких буде штук 10? =) це ж пиздець тут буду.... =)

П.С. Сподобалась Азуманга?
Глянь "Пуні Пуні Поемі" і "Пуні Пуні Даш" (назви схожі але це зовсім різні аніме)
Але спочатку глянь Ексель сагу потім Пуні Пуні Поемі а тоді вже ПП Даш. бо від ПП Даш їде криша.. це не Азуманга.. там піздець...


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 02:20 | Сообщение # 19
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Quote (Piccolo3)
але в мене дружина анімешниця =)

єбааать чел, я горжусь тобою...
Quote (Piccolo3)
П.С. Сподобалась Азуманга?

та я взагалі сам собі дивуюсь... раніше слюною бризгав на всякі аніми, де кровіщі по коліна, а тепер тащусь від тоторо і азуманги))))
Quote (Piccolo3)
Глянь "Пуні Пуні Поемі" і "Пуні Пуні Даш"

спс.. тільки назву по агліцки напиши як не влом...
Quote (Piccolo3)
Ексель сагу

чувак ти читаєш мої думки... як раз хотів сьодні почати дивитись...
Quote (Piccolo3)
Ну чому позорити... може завалить сюда пачка народу з "аваланча" і будуть собі тут тусуватись... спілкуватись між собою.. Але може виникнути друга проблема... Он я тут один і мене вже назік виганяє-виганяє а я все не йду і не йду... а як нас тут таких буде штук 10? =) це ж пиздець тут буду.... =)

дек вєдь заїбісь... я напастой прусь від ваших з назіком міжусобиць, а 10 на 10 то ж ващє жир))))





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 02:46 | Сообщение # 20
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
ти не так рахуєш..
буде 10 аваланча і один назік =))


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 02:51 | Сообщение # 21
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
але ж я ше прикидаю шо і за назіка хтось вступиться...




http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 03:04 | Сообщение # 22
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
пуні пуні поемі

пуні пуні даш.

Але Мєлк.. спочатку почитай коменти. .чи ти готовий до такого... бо це піздець..


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 03:06 | Сообщение # 23
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
ВЖЕ ХОЧУ!!!!




http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
NightWolfGhostДата: Ср, 26.08.2009, 03:10 | Сообщение # 24
Blocking Клавіші
Группа: Проверенные
Сообщений: 2280
Награды: 4
Репутация: 51
Статус: Offline
Піссоло....я тобюі так скажу...не одного мене харить шо ти напустой всім недоволиний...нехай...лан.... просто я харюсь найбільше коли мою роботу обсирають.....а коли зробив дизайн і ти почав так вознікати шо то пздц...вибач мене то вивело.....

БІльш я не хочу стобою сратися і нічого такого....піду на Уступки нехай....але пліх хватить обсирати все!
Бо бля зайобує....я ТОже міг про тя написати шо ти йобнутий кончений і все таке...та не пишу.....
ОК.... мене ти був задрав тим шо всім був недоовольний.....
І навіть коли вже зробив як ти просив далі вознікаєш! хулі блять питається!?

Вот тепер роблю як просите....створюю теми....готую новий дизайн а ти шо далі буш недовольний?


Життя Прекрасне! Лови момент!
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 03:16 | Сообщение # 25
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
але ти зрозумів...
спочатку Поемі.. потім пару днів відпочиниш.. осмислиш все що ти глянув в тих двох ОВА і тоді вже з підготовленими мозгами дивишся ПОні Поні ДАш.... бо там піздець... просто реально ахуєваїш з того як все дибільно, тупо.і ваще якого хуя тобі то дивитись... час від часу лахаєш з їх гонів...
але основна твоя думка буде "бля, ніхуя не розумію, про що вони говорять і до чого тут був от це от епізод"

П.С. Розкажеш чим закінчилось... я не зміг додивитись... =)


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Аніме ІФ » Свобода Дій » Без Контролю » Питання про розділ...
  • Сторінка 1 з 19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 18
  • 19
  • »
Пошук:


500