Anime IF

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Аццкій^^Єноть^^МаСарі  
Аніме ІФ » Свобода Дій » Без Контролю » Питання про розділ...
Питання про розділ...
NightWolfGhostДата: Ср, 26.08.2009, 03:18 | Сообщение # 26
Blocking Клавіші
Группа: Проверенные
Сообщений: 2280
Награды: 4
Репутация: 51
Статус: Offline
БУло кумедно це все почитати....=) але маю валити....

Надіюсь Ти Пікколо Хоч цим задоволений....хоче треба було створити Ше 1 темку.... ДЕ б ми писалися...сралися і т.д.=)

НУ якшо хочете пишіть тут ваша справа...тут я не контролюю нічого і нікого......
=)

ДОбраніч НАрод!


Життя Прекрасне! Лови момент!
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 03:19 | Сообщение # 27
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Quote (Piccolo3)
але ти зрозумів... спочатку Поемі.. потім пару днів відпочиниш.. осмислиш все що ти глянув в тих двох ОВА і тоді вже з підготовленими мозгами дивишся ПОні Поні ДАш.... бо там піздець... просто реально ахуєваїш з того як все дибільно, тупо.і ваще якого хуя тобі то дивитись... час від часу лахаєш з їх гонів... але основна твоя думка буде "бля, ніхуя не розумію, про що вони говорять і до чого тут був от це от епізод" П.С. Розкажеш чим закінчилось... я не зміг додивитись... =)

*_____*
Quote (NagatoGhost)
Вот тепер роблю як просите....створюю теми....готую новий дизайн а ти шо далі буш недовольний?

пікколо бака!!! от тепер коли назік погодився втілити весь брєд шо я понапридумував ти впевнив мене шо то зайве!!





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
NightWolfGhostДата: Ср, 26.08.2009, 03:21 | Сообщение # 28
Blocking Клавіші
Группа: Проверенные
Сообщений: 2280
Награды: 4
Репутация: 51
Статус: Offline
всьо блять!
Вже зайобує! Кароч ви йопт оприділяйтесь тоді мені пишіть! бо в мене вже МОЗГИ БЛОВІНГ АП! кароч....
якшо скажете шось створити створю...тікі в межах розумного.......


Життя Прекрасне! Лови момент!
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 03:22 | Сообщение # 29
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Quote (NagatoGhost)
якшо скажете шось створити створю...тікі в межах розумного.......

окі чувак))) і тобі добраніч)))





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
NightWolfGhostДата: Ср, 26.08.2009, 03:23 | Сообщение # 30
Blocking Клавіші
Группа: Проверенные
Сообщений: 2280
Награды: 4
Репутация: 51
Статус: Offline
ПІкколо ! Я ТОбі Офіційно пропоную ПеремирЯ!
Шоб обом не харитися...як Адмін я буду Роззумнішим......
ОК.....????
Спілкуємся...лише не обсирай все так жорстоко......=)


Життя Прекрасне! Лови момент!
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 03:31 | Сообщение # 31
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
їбати.. створив такий козирний розділ де я можу собі спокійнень тебе посилати нахуй і не сильно вибирати вирази яким я буду це робити.. а він пропонує перемирья...

перемирья було з пікколо2.. але він зненацька ЗДОХ як собака...

Все чим я можу тобі допомогти - це те що нахуй я тебе буду намагатись посилати саме тут.. в безконтрольній. а не по всьому форумі...


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
NightWolfGhostДата: Ср, 26.08.2009, 03:34 | Сообщение # 32
Blocking Клавіші
Группа: Проверенные
Сообщений: 2280
Награды: 4
Репутация: 51
Статус: Offline
я не про то....=)
Тут роби шо хочеш..... Але пропоную норм перемирЯ....бо якшо одне одного харимо..... ТО тре це міняти...не хочу ні з ким ворогувати...ти ж Малка не посила
ш....лише мене... вот того і пропоную.... бо вже харить...а тут гоним і посилаємся=)

Бо подивившись на твої фоти де ти з Рожевим волоссям я просто ахуєл і валявся під столом=) я реально кажу...якийц в тя шас колір?


Життя Прекрасне! Лови момент!
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 04:01 | Сообщение # 33
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
покищо натуральний але в тумбочці валяється краска з синім. =)
Сама срака була на свадьбі в брата.... я тусив з зеленим волоссям.. яке вицвіло до салатового.... брат попоросив зробити щось більш пристойне... і вибілився.... стало біло-жовте.. вле залене також залишилось чуть-чуть....
ну короче... на свадьбі сінька.... вся хуйня... і тут в голову приходить декілкьа думок..
"блять... я їх не перепью, мене вже ковбасить а в них не в одном глазу"
"сука... мене це щось все підзаїбало.... ця свадьба..ці гопнікі.... іду ка я пройдусь"
і в процесі "пройдусь" попадаю на хату знайомої з фіолетовою краскою в кишені...
крашусь і вертаюсь на свадьбу....
Там народ вже ппц сіній... бачать мене і починають ахуївати... чи то вони так перепили чи то дійсно я ще пару годин назад був з іншого кольору волоссям.
=))))

я тебе посилаю??? я тебе ваще ніколи не посилаю... просто ти час від часу пишеш всяку хуйню... і я про це кажу тобі...
а ти починаєш нерувавтись.. банами розкідуватись....

для прикладу.. чо я получив бан...
захожу на форум...
8 тєл в онлайні... їбати.. празнік... я такого ще не бачив..
і шо з того якщо всі 8 тупо сидять в темі де треба один на одного аніме-артами розкідуватись..
їбать.. нахуй ця хуйня... я один раз на всі активних фоурмчан закінув арт і ппц... нахуй я буду ще раз це робити..
але виходу немає... всі в цій темі.. тай і я туда же...
беру першіпопашіся арти які мені сподобались і ліплю їх в тему... конєш на же.. без підписів.. бо нахуй ця хуйня ваще...
і шо ти... тобі було ліньки приділити трішки часу щоб подумати і правильно логічно зробити мені зауваження щодо цього.... ти тупо вїбашив "підписуй"
йопть.. хуйня вопрос.. я підписую... але гоню собі далі "картинка 1" "картинка 2" ти ж не уточнив що саме я маю писати...
ти вже на нервах. думаєш що я тебе зайобую... хуячиш наступну мессагу... треба сказати хто з форумчан на картинці..

але тут самий піздець.. з якого я був в ахуї....
тиж даун.. ти не можеш зрозуміти.. що фоурм це не відео... він не обновляється поки не натиснути кнопку "обновити"...
і я не бачу цієї твоєї мессаги... хуячи далі малюнки з підписами "картинка 1" "картинка 2".
відправляю.. сторінка обновилась... читаю твоє повідомлення....
думаю.. їбать.. він зрозумів свою помилку....
хуячу наступну пачку артів.. вже підписую.... беру нікнейми тіпів які ніразу нічого не писати... =) тоже заібісь такий собі лол.. але ж правила не порушую.. думаю все заібісь.... нажимаю відправити а мені таку козирну мессагу "ваш аккаунт видалиний томущо "заібав" =)

і тут ти .. бачиш що ти мене попросив хуячити нікнейми форумчан до малюнків а цей Пікколо-підар знову вїбав "картинка1 "картинка2" і т.д.
і ліпиш мені бан...
але ж ти одноклітинний. ти не розумієш що форум не обновляється сам по собі постійно.... і людина просто не бачила твого повідомлення....

і так весь час з тобою....


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 04:22 | Сообщение # 34
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Quote (Piccolo3)
захожу на форум... 8 тєл в онлайні... їбати.. празнік... я такого ще не бачив.. і шо з того якщо всі 8 тупо сидять в темі де треба один на одного аніме-артами розкідуватись.. їбать.. нахуй ця хуйня... я один раз на всі активних фоурмчан закінув арт і ппц... нахуй я буду ще раз це робити.. але виходу немає... всі в цій темі.. тай і я туда же...

а тепер як все виглядало з моєї точки зору... лізу я на форум... 4 чол онлайн... вже заєбісь... думаю мож є нові месаги... дивлюсь - ніхуя нема, тільки тема з блядськими картінками в яку я ніколи не залажу... хуйня, думаю, рано напевно... народ малость тупить, може пишуть повільно, вобщєм хуй знає... захожу ше через хвилин 10 6 онлайн... ето пізда... шось в лісі здохло.. дивлюсь нові сообщєнія - ніякого прогресу... мене малось трусить, але нічо.. знову ж таки вихожу... проходить ше 15 хвилин на форумі 8 рил.. ніхуя прогресу... но дивлюсь в тій темі з катінками сторінок якось задохуя... залізаю я в ту тєму... і бачу.... дальше читай другу половину попереднього месага.. хвилин 10 валяюсь під столом скорчившись від приступа істеричного сміху, побачив яойні картинки, поняв на кого тонко намікає нам пікколо поугарав ше хвилин 5... лізу на стартову... бачу повідомлення "Вітаємо нового учасника Piccolo3." приступ повторюється.. провожу ше 10 хвилин під столом... вилажу... на форумі прогресу 0 нових повідомлень...
і так весь час на форумі)))) тому він мені такий рідний)))





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 04:29 | Сообщение # 35
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
правда ахуєнний форум??
трішки бани зайобують.. але то таке...

ну і відсутність прогресу.. але я вже звик....
зате на іншому форумі.. вкатаєш мессагу на пів сторінки, 5-10 новин світу аніме а це навіть не зацінять бо кожен другий такий..
а тут заібісь... відчуваєш себе невйобним тіпом, чуть лі не Міядзакі місцевим. =)


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 04:36 | Сообщение # 36
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Quote (Piccolo3)
правда ахуєнний форум??

нармуль, нармуль))
Quote (Piccolo3)
трішки бани зайобують.. але то таке...

г)) мене не зайобують, а твої бани взагалі доставляють))
Quote (Piccolo3)
відчуваєш себе невйобним тіпом, чуть лі не Міядзакі місцевим. =)

та є малость, но паралельно виникає відчуття тіпа "ах ви ж суки невдячні, я тут для вас стараюсь, а вам похуй"





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 04:47 | Сообщение # 37
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
так так.. є таке..
особливо мессага мене порадувала.
Продуктивно ми сьогодні посиділи на форумі... 10 сторінок вхуячили.... (мається на увазі той же самий "вгадай характер софорумніка")

Але.. я собі включаю режим "забий хуй" і появляється натхнення.. десь полазити по нету.. щось почитати та і ваще - то зливаю інфу цікаву на форум.... але я зразу знаю.. що половина народу туди навіть не гляне.. бо вони піднімають форум в аніме іграх =) друга половина гляне але треба бути дуже спостережливим щоб це зрозуміти.... треба запамятати скільки відвідувань теми було коли я написав повідомлення. і скільки тепер. через надцять годин. якщо цифра змінилась то значить хтось всетаки читав... можливо...
ну і 1-2 тєла щось відпишуть.... якщо пощастить.

але насправді... на те щоб хтось щось відписав або прочитав навіть і не розраховується....

Томущо форум живий коли за вечір 10 сторінок фан арту а не якісь ахуєнні статті про джі рок. джі реп.. якісь новини анімеіндустрії....


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 04:59 | Сообщение # 38
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
о.... да.. тут ти прав. кстаті, то тільки я не шарю цю тему з фан артом... (описую знову ж таки зі своїх спостережень)...
зайшов раз, подивився... вроді думаю, треба картинки зі схожими на форумчан персами заливати... ну я ше тоді мало кого знав, ну і собсна, забив хуй, інший раз зайшов.. дивлюсь, половина похожі, половина не похожі.... не знаю, думаю, мож характер описувати треба.. ше через деякий час захожу... якого хуя? тупо картинки, намальовані в стилі аніме, навіть не перси.... думаю, похуй, танки грязи нє боятся, думаю, головне шоб стать співпадала.. от захожу я останній раз - ну йобжешвашу мать! на картинці баба, підписано "назік", і тіпа приписано так в низу це твій жіночий аналог... як тут без мата? нахуя ця тема? шо в ній врешті-решт треба робити??? бля, то тільки я по ходу так туплю?





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 05:06 | Сообщение # 39
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
ти тупиш... там треба набивати кількість постів =)

це ж не просто...
щоб набити собі 2к постів це ж треба ппц скільки всього читати.. писати..
а так є такі пиздаті теми як "абравіатура" "асоціації". заходжиш дути.. ніхуя не думаєш... пишеш перше що в голову влізу і все.. заібісь... кількість повідомлень збільшилась. а часу пішло 2хв максимум..
а ти ...
залазиш на цей анімемага.ру...
вибираєш з тих новин яка цікавіша... їбешся з вставлянням малюнків... короче вечор пішов попизді... конешна.. інфи нахватався нємєряно...
але кому це цікаво?
тобі навіть плюсик за це не поставлять.

зато почитати репутацію решти то там ваще "кавай"... я не буду цитувати... бо мене загонять в ігнор і ппц. але ти собі сам . .відкрий "учаники форума" сортірани по кількості повідомлень і глянь в профайлах перших шести чоловік що написано в репутації.


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 05:10 | Сообщение # 40
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
блін, а мені хоч би хтось "кавай" написав... Т_Т




http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 05:18 | Сообщение # 41
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
ніхуя... я тобі репутацію вліпив...
нагороду вїбашив...
хулі ти ще хочеш...
як не як 10% форумчан твої труди зацінили =)


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 05:27 | Сообщение # 42
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
ну за це звичайно вдячний, просто я маю на увазі, шо є різне... ну там "хентайко", чи "за патріотизм", а от за кавайність ше не ставили...




http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 05:32 | Сообщение # 43
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
а в темах про острів і хеллсін навіть хтось крім мене щось відписав...
як на мене то мав би бути для тебе празднік..

я памятаю як я вїбав 2 частини до 7 вітрів і голяк... ще й ппц спецально просив щоб відписались, щоб знати що людям подобається... в нас тут дівічинка мечами маше - хоітв почути її думку про частинку де я про японські мечі розповідав...

але голяк.....

от це було ппц обідно... бо я з тими мечами ппц їбався... перчитав кучу сайтів... більшість на англійській....
та і ваще ... ти ж також написав чатинку до 7 вітрів - знаєш як то важко самому щось креативити...
а в отвєт тішіна.

от це був абідяк ппц....

і ще був випадок... в мене на місяць пропав нет.... думав залізу на форум а там підець... куча нового... цікавого... буде що писати... читати...
захожу.... тупо ніхуя.... канєшна аніме ігри рулять.. йобана в рот.. кількість повідомлень треба ж кліпанути...
решта - тишина... нових тем - дві і то одна з них чистий лол.

сім вітрів вже скочуються в архіви...
думаю мало лі.... народ провтикав і забув...
ліплю плюс щоб тема піднялась.... хуй там... всім похуй....
ліплю другий - той же результат....

от така от хуйня.... (((

Додано (26.08.2009, 05:32)
---------------------------------------------
ну все.. завтра в тебе тих каваїв буде дохуя..
цю тему на форумі почитають я тобі гарантую...
де ж ще можна побачити стільки матів???
прочитають і твою прозьбу про "кавай". =)


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 05:41 | Сообщение # 44
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Quote (Piccolo3)
як на мене то мав би бути для тебе празднік..

празнік... та я блін хуй знає скільки часу на тему хеллсінг потратив... я тепер жалію навіть шо взявся за то пропаще діло...
Quote (Piccolo3)
в нас тут дівічинка мечами маше

дівчинка? блін, знаю шо хіватарі кендо займається... про мечі читав звичайно, по-моєму, можна було менше трохи настрочити, це все таки оповідання, а не підручник... але тут важко шось сказати...я так.. про європейські дещо розказати можу, а про японські..... даж хотів шоб мій перс був з "каролінгом" озброєним був, або дуалами... але нє збулось...





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 05:56 | Сообщение # 45
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
насправді ти по хеллсінгу піздець скільки наїбашив...я це заценив.. але малюнки там майже всі ацтойні.
анікдоти половина передерта з інших анігдотів тільки поміняли імена на Хелсінговські. чи я фанат хеллсінга і та друга хуйня... ммм... чи мене візьмуть в хеллсінг.. чи щось таке.. .вона мені вже зустрічалась.. але там було Про Євангеліон.... здається... тому навіть не читав.. тільки пару строчок..
а от обід був заібісь... бо оригінал....
А діло було не пропаще... я собі можу уявити скільки то треба буде перерити сайтів, щоб все це зацінити.. а тут в нас на форумі все в одному флаконі....

хуй зна.. може і хіватарі....але я мав на увазі касумі тому що інфа з її профайла
менше?? я і так вирізав все що міг. залишив дуже довгий меч. довгий меч меч короткий меч і кинжал...
Як альтернативи могли бути розмови про приготування рибки .. про ловлю рибки.. та іваще про рибку..
або Мелман втирав би Сандрові про магію... Провів би якусь лекцію про основи магії.

але насправді я затягував час... можна ж було все побиріку зробити...
1-2 глави і квест зданий.. і всі довольні... але нахуя??? мені більше всіх треба? це мій ваще расказ? і що я буду писати далі коил квест здам? придумувати новий квест.. а так я думав поки вони собі їдуть Сільвер або ще хтось навішає якіхось квестів...

так заібісь.. лук це саме воно... різношерстна ппаті. вона заібісь рулить в книжках. =)
добре що в тебе не якісь тіпулька в людиноподібному велетенському крокуйочому роботі. і за це дякую.


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 06:14 | Сообщение # 46
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Quote (Piccolo3)
інфа з її профайла

сторінка закрита Т_Т
Quote (Piccolo3)
так заібісь.. лук це саме воно... різношерстна ппаті. вона заібісь рулить в книжках. =)

та я так і старався брати маг, мисливець і воїн... типу сила ловкость мана... я так просто подумав шо має бути шото в стилі рагнарок.... ну не знаю... та інфа про мечі і інформативно, і стрьомнувата... ну тут на любителя... квести... квести... пробував шось придумати, но не клеїться, плюс я достеменно не знаю яким твого перса робити, то треба або обсудити якось, а ше шось, або тупо забити болт, бо мені шось здається шо з сімома вітрами так само як і з новинами.. вроді є, але всім похуй, тому не знаю чи є сенс продовжувати створювати цю ахінєю в стилі мморпг... хоча, поживем, побачимо...
Quote (Piccolo3)
добре що в тебе не якісь тіпулька в людиноподібному велетенському крокуйочому роботі. і за це дякую.

ну я все-таки хочу шоб це було фентезі а не паропанк...





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 06:24 | Сообщение # 47
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
Quote (Malkavian4481)
сторінка закрита

"Особиста iнформацiя
[ редагувати ]
Дiяльнiсть:
Займаюся кендо та трохи айлідо.Кендо-( шлях меча ) сучасне фехтувальне мистецтво, ведуче історію від традиційної, самурайської техніки володіння мечем, Кендзюцу. Замість катани використовується тренувальний меч синай, що складається з чотирьох бамбукових смуг, зв'язаних разом, таким чином перешкоджаючи кровопролиттю"

цікаво кого ти вважаєш магом?? Мелмана-рибака??? =)
можна б було і обсудити.. але я все чекаю коли назік зробить закриту тему і видасть на неї паролі.
а хулі з тих квестів.... їбаш щось попроще... тиж не Ерік.. в тебе немає двох кольтів....
взагалі то наступну частинку яку я хочу запостити вже майже готова.. дві з трьох сценок присутні.... і там здається квест на камінь.... а далі знову таки є пару варіантів... куди піти і чим зайнятись....
але ти прекрасно розумієш в чому налом..... що нахуй це надо.... я це починав писати для форуму а не для себе....і от якраз форуму це нахуй надо... =)))

хочеш можна вдвох щось накатати.... в мене заготовок сценаріїв штуки три є. влом писати і немає часу.
якщо відчуваєш що в тебе є тяга до бумагомарання то розвивай її. головне щоб не було в тягость....


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 06:31 | Сообщение # 48
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Quote (Piccolo3)
цікаво кого ти вважаєш магом?? Мелмана-рибака??? =)

надіюсь все-таки шо він получить наступну профу в того старого...як там його? аріхандро?
Quote (Piccolo3)
а хулі з тих квестів.... їбаш щось попроще... тиж не Ерік.. в тебе немає двох кольтів....

ась? в смислі хулі? а про шо тоді писати?
Quote (Piccolo3)
якщо відчуваєш що в тебе є тяга до бумагомарання то розвивай її. головне щоб не було в тягость....

ну можна шось придумати, коли лежиш перед сном, а заснути не можеш, або просто сидиш на толчку, і ведеш роздуми про вічне...
Quote (Piccolo3)
нахуй це надо....

і я про це ж мову веду... нафіга напрягати мозок, якщо це читають від сили 2-3 чоловік...





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo3Дата: Ср, 26.08.2009, 06:45 | Сообщение # 49
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
Quote (Malkavian4481)
надіюсь все-таки шо він получить наступну профу в того старого

перший левел мага + перший левел воїна з нагайкою =))) ???
лічно в мене інший білд.... а я так не зможу пояснити.... хочеш - почитай Роберт Аспрін "Еще один великолепний МИФ" або любу з книжок серії МИФ .. там рулила команда яка ваще-то була бадилями. Але вигрібала ппц квести.. армії хуячили.. магів... тиранів.. ваще всю хуйню. =)

Quote (Malkavian4481)
в смислі хулі?

мається на увазі нема нічого важкого придумати новий квест.. але я тут не один.... мої квести розраховані на паті приблизно Мелмановського левела... а як туда всунути Еріка, який є ппц паппіком я хз. В квестах для нього ми будем обузою. в Квестах для мелмана - він буде .. ммм ..как би лишнім =)

Quote (Malkavian4481)
ну можна шось придумати

от от.. придумати не проблема... а от написати....
Quote (Malkavian4481)
нафіга напрягати мозок, якщо це читають від сили 2-3 чоловік

ну так можна ще для себе... буде рассказік, який ти написав. а тут якраз заібісь. накатав главу і чекаєш натхнення... заодно зацениш хто що ще допише. якщо ппц нормально скоординувати дії.. сценарій .. розклади то писати можна довго... і саме головне не треба зараз їбашити по 10-15сторінок. 2-3 невеликих діалого трішки якогоьс руху і все.


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Malkavian4481Дата: Ср, 26.08.2009, 06:50 | Сообщение # 50
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Quote (Piccolo3)
мої квести розраховані на паті приблизно Мелмановського левела... а як туда всунути Еріка, який є ппц паппіком я хз. В квестах для нього ми будем обузою. в Квестах для мелмана - він буде .. ммм ..как би лишнім =)

ну це взагалі то не проблема.. в мене от вже ідейка по цьому поводу появилась, но спойлерити не хочу... хіба що гост зробить закриту тему...
Quote (Piccolo3)
ну так можна ще для себе... буде рассказік, який ти написав. а тут якраз заібісь. накатав главу і чекаєш натхнення... заодно зацениш хто що ще допише. якщо ппц нормально скоординувати дії.. сценарій .. розклади то писати можна довго... і саме головне не треба зараз їбашити по 10-15сторінок. 2-3 невеликих діалого трішки якогоьс руху і все.

не знаю... може і так...





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Аніме ІФ » Свобода Дій » Без Контролю » Питання про розділ...
Пошук:


500