Anime IF

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Аццкій^^Єноть^^МаСарі  
Аніме ІФ » Головний розділ » Обговорення Аніме! » Цікаве про Дез Ноте. (Істина за межами досягнення (с) Секретні матеріали)
Цікаве про Дез Ноте.
Piccolo2Дата: Сб, 25.07.2009, 10:48 | Сообщение # 1
Группа: Видалені
Интересный факт: Если фамилию прочесть задом наперёд на английском (Yagami), то получится «Im a gay», что как бы намекает нам на… Хотя девушка как бе у него есть, но он к ней показательно равнодушен.

Также, стоит отметить, что время аниме составляет ровно 666 минут.

Небезынтересно также то, что Лайт — виндузятник, а L — яблочник.

Японское название «дэсу ното» (яп. デスノート) — это всего лишь запись английского Death Note знаками катаканы и не более того. Это название вообще не переводится с японского на русский. При этом Death Note можно перевести с английского языка на русский как «Тетрадь Смерти», однако если «Тетрадь Смерти» перевести на японский то получится «си но ното» (яп. 死のノート).
В рунете можно найти перевод Death Note как «Предсмертная записка».[1]
В начале второй заставки к аниме идут названия Death Note на разных языках. Есть даже на русском: авторы называют сериал «Записка Ангела Смерти».
В связи с неоднозначным трактованием в английском языке слова Note, которое чаще употребляется как «записка», многие англоязычные фанаты называют саму тетрадь как «Notebook of Death». В данном контексте слово Notebook означает в точности «тетрадь», а всё название дословно Тетрадь смерти.

В пилотном выпуске манги, было сказано, что в Тетради Смерти 60 страниц по 38 строк. В нём так же было сказано, что если Тетрадь закончится, то можно в любой момент попросить у Бога Смерти другую. Но в правилах Тетради Смерти, в главе 43 сказано, что страницы в Тетради никогда не заканчиваются.
предыдущее утверждение не может быть верным так как в самом начале аниме и манги Рюук говорил Ягами Лайту что он погибнет если тетрадь закончится
В пилотном выпуске манги Бог Смерти дал главному герою Ластик Смерти, с помощью которого можно стирать записи в Тетради. Тогда, в случае если умерший человек не был кремирован, или он ещё не разложился, человек оживает.

В правилах тетради смерти сказано, что она не подействует на жертву, если её имя было написано с ошибками более четырёх раз. В первом томе манги видно, что Лайт записывает семь вариантов написания имени Такуо Сибуимару. Если один из вариантов правильный, то остальные 6 заведомо неверны. Такуо Сибуимару погибает от причины, указанной в тетради.

1
2

Сообщение отредактировал Piccolo2 - Сб, 25.07.2009, 10:49
SiverДата: Сб, 25.07.2009, 11:34 | Сообщение # 2
Nani?
Группа: Администраторы
Сообщений: 847
Награды: 3
Репутация: 22
Статус: Offline
Quote (Piccolo2)
Также, стоит отметить, что время аниме составляет ровно 666 минут.

Я то думаю чого воно було таке розтягнене. smile


KasumiДата: Сб, 25.07.2009, 12:08 | Сообщение # 3
Kawaii-desu талісманчик=)
Группа: Проверенные
Сообщений: 794
Награды: 3
Репутация: 59
Статус: Offline
цікава стаття!
Piccolo2Дата: Сб, 25.07.2009, 14:31 | Сообщение # 4
Группа: Видалені
Quote (Kasumi)
цікава стаття!

Я, просто, вважаю, що саме таког оне вистачає форуму... а не графікі/банерів/годинників...
От і закідую як десь щось зустріну...

KanameДата: Чт, 30.07.2009, 13:32 | Сообщение # 5
Группа: Проверенные
Сообщений: 631
Награды: 1
Репутация: 42
Статус: Offline
Да стаття гарна. Тільки не треба Ягами Лайта обіжати. У нього дуже гарне імя happy Якщо я не помиляюсь то Лайт пишеться як Цукі(місяць),а Ягами пишеться як Бог. Там здається ще шось було але вже не памятаю cry

Piccolo2Дата: Чт, 30.07.2009, 14:56 | Сообщение # 6
Группа: Видалені
Так то воно так, але ти ж знаєш япошок - вони деколи можуть зробити аніме яке можна дивитсь хоч десять разів - кожного разу замітиш щось нове, зрозумієш краже події. Тому версія, яку я знайшов також має право на життя. =)

І чого це не треба Лайта обіжати? Тобі подобаються серійні вбивці? Люди які такі не виросли і дивляться на світ очима малої дитини? Подобаються люди, які не задумуючись готові вбити своїх батьків? Свою кохану дівчину?

Malkavian4481Дата: Чт, 30.07.2009, 15:09 | Сообщение # 7
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Quote (Piccolo2)
І чого це не треба Лайта обіжати? Тобі подобаються серійні вбивці? Люди які такі не виросли і дивляться на світ очима малої дитини? Подобаються люди, які не задумуючись готові вбити своїх батьків? Свою кохану дівчину?

уфф..... а я вже думав шо я єдиний вважаю лайта казлом......





http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
Piccolo2Дата: Чт, 30.07.2009, 22:05 | Сообщение # 8
Группа: Видалені
Чотиритисячічотириставісімдесятьперший Божевільний вампір - глянь ссилки з першої теми..
Там одна з них (та що на лукоморії) в дечому підтримує твою точку зору =) Надіюсь стаття тобі сподобається
Malkavian4481Дата: Чт, 30.07.2009, 23:35 | Сообщение # 9
Группа: Проверенные
Сообщений: 1869
Награды: 11
Репутация: 59
Статус: Offline
Сподобається? та це ж шедевр... я місцями під кріслом валявся... блін, а цей відачок Death Polka взагалі виніс моск....




http://www.animeclub.lv/moresmiles.php?form=shbox&text=text
http://www.animeclub.lv/moresmiles2.php?form=shbox&text=text
KanameДата: Пт, 31.07.2009, 02:10 | Сообщение # 10
Группа: Проверенные
Сообщений: 631
Награды: 1
Репутация: 42
Статус: Offline
Я не кажу що мені психи подобаються. Просто Лайта шкода. У нього не було шансу як у Лілу. Хоча він своє звичайно заслужив. Тільки я ніколи сценаристам (чи тим хто мангу малював) не пробачу що Лайта не Ел спіймав!

Аццкій^^Єноть^^МаСаріДата: Пт, 31.07.2009, 04:35 | Сообщение # 11
Кєкс
Группа: Модераторы
Сообщений: 689
Награды: 2
Репутация: 26
Статус: Offline
ну даа..але Ніар ніколи б Лайта за одне місце не схватив якби не Ел! мораль та шо на будь-яку дію знайдеться протидія...

Як казали козаки: Гавно ти а не самурай!Х)))

Справжній оптиміст навіть на кладовищі бачить плюси замість хрестів...

Ядерна боєголовка "Пациків"-миттєво перетворює будь-яке місто в Пациків=)))

Нормальнiй людинi щоб виспатись потрiбно ще 5 хвилин....

Гуцульські програмісти довели, що 8 трембіт = 1 трембайту.

енергія - це те, що є в кожній людині поки не попросиш її щось зробити=))))))

Piccolo2Дата: Пт, 31.07.2009, 05:57 | Сообщение # 12
Группа: Видалені
Подивись другий мувік. Там якраз Л піймав Кіру.
KanameДата: Пт, 31.07.2009, 15:51 | Сообщение # 13
Группа: Проверенные
Сообщений: 631
Награды: 1
Репутация: 42
Статус: Offline
Я всі три дивилась. Тому мені так мувіки і подобаються! Ел найкращій! В мувіках сюжет класний придумали. Мені такий енд більше подобається. ДЯКУЮ СЦЕНАРИСТАМ!!!!!!!!!!

Аніме ІФ » Головний розділ » Обговорення Аніме! » Цікаве про Дез Ноте. (Істина за межами досягнення (с) Секретні матеріали)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


500