Anime IF

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Аццкій^^Єноть^^МаСарі  
Аніме ІФ » Вільний форум » Резюме » Таємниця ніку (..що значить ваш нік і чому ви вибрали саме його?^^)
Таємниця ніку
LuLuДата: Чт, 26.03.2009, 19:25 | Сообщение # 1
Группа: Проверенные
Сообщений: 110
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
В мене, наприклад, все дуже просто.
Реєструвалась на якомусь форумі, старий нік вже був зайнятий..треба було швидко щось придумати, а в плеєрі якраз грала пісенька Nightmare "~lulu~"
http://www.youtube.com/watch?v=Df0hkZH3vUE

Відтоді й причепилось happy


CARPE DIEM ! =)
4ainuipyanicaДата: Чт, 26.03.2009, 20:35 | Сообщение # 2
Группа: Проверенные
Сообщений: 47
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
ЧайныйПьяница моя конспирация (ибо очень люблю чай happy ), а так все величают Фрейм, ибо рамсистый surprised

Додано (26.03.2009, 20:35)
---------------------------------------------
ну кагбы у меня широкий торс и я ходил раскинув руки biggrin , на уроке английского услышали слово frame и собсно его перевод - рама/рамка, и сразу же прицепилось cool

LuLuДата: Чт, 26.03.2009, 21:23 | Сообщение # 3
Группа: Проверенные
Сообщений: 110
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
4ainuipyanica,
так ось як воно читається.. wacko
XDDD


CARPE DIEM ! =)
4ainuipyanicaДата: Чт, 26.03.2009, 21:32 | Сообщение # 4
Группа: Проверенные
Сообщений: 47
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
ога happy
claymoreДата: Пт, 27.03.2009, 16:58 | Сообщение # 5
Kawaii-Des Tenshi!
Группа: Проверенные
Сообщений: 1409
Награды: 6
Репутация: 49
Статус: Offline
да...в мну тож не вийшло було прочитати)))))))
в мну тож ніякого секрету...я реєструвалась на форумі і тре було нік...а біля мене якраз стояв диск з аніме Claymore...ну і тому так назвалась dry


я маленькое садо-мазо,я маленький кавай...убью тебя я сразу,ты просто это знай
муррррррррр^^
BlackyДата: Пт, 27.03.2009, 18:36 | Сообщение # 6
Группа: Проверенные
Сообщений: 135
Награды: 0
Репутация: 6
Статус: Offline
гмм а у мну ппс яка довга істрія мого ніку)))) щоб не затягувати розкажу в коротких подробицях)
все це було около 4х років тому назад коли в мої руки попала рульна он-лайн забавка Ла2 С1)
кароч там був і є такий персонаж я темний ельф) і він мну понравився , так як на той момент уява у мене була багата в честь того що він чорний виникла Ідея Black в честь того що ним я граю продовжив нік LORD)
так я інколи підписуюсь , но в навчальному закладі якому я навчався , мну скорочено всі кликали Black abo
Blacky) та й понатурі яскраві кольори мну не підходять) от яка історія мого НІКУ))) angry


dr_momДата: Пт, 27.03.2009, 19:40 | Сообщение # 7
Группа: Администраторы
Сообщений: 477
Награды: 4
Репутация: 12
Статус: Offline
в мене все ще простіше:
кароч dr - це доктор (майбутній стоматолог))))
mom - це Моцюк Олег Миколайович
а "_" - це на якомусь трекері не дозволяло юзати пробел, от так і сталось

п.с.: і ше якийсь виявляється вася випускає пальоні бальзамчики/ сироватки і величає себе моїм ніком, зустріну - покоцаю tongue


Прийшов, побачив, нафлудив!!! ^_~
claymoreДата: Пт, 27.03.2009, 19:52 | Сообщение # 8
Kawaii-Des Tenshi!
Группа: Проверенные
Сообщений: 1409
Награды: 6
Репутация: 49
Статус: Offline
dr_mom, biggrin

я маленькое садо-мазо,я маленький кавай...убью тебя я сразу,ты просто это знай
муррррррррр^^
MalkavianДата: Пт, 27.03.2009, 20:19 | Сообщение # 9
Группа: Проверенные
Сообщений: 597
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Я одного разу гортав якийсь журнал, в якому була класифікація вампірів за кланами, названими в честь їхніх вождів, ну я вирішив почитати... І там був один вид вампірів-Малкавіан... Ну, риси характеру дуже схожі на мої, так я і вибрав собі нікнейм...

Не треба надто багато негатива в мому позитивному світі..
StervellaДата: Пт, 27.03.2009, 23:11 | Сообщение # 10
Группа: Проверенные
Сообщений: 34
Награды: 0
Репутация: 5
Статус: Offline
коли була в Парижському діснейленді - зафоткалася біля вітрини одного магазинчику... стала біля Стервелли(дЛя тИх, хТо не знає - це та зЛа бабулька з мультика пРо далматинців) так, як вона тАм стояла)... вийшла кавайна фоточка: дВі стерви))... з того часу... ))

нЄ, то не каваЙ))
Niiju-mensouДата: Сб, 28.03.2009, 17:53 | Сообщение # 11
Группа: Проверенные
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
одне аніме від Bones, його напевно ніхто у Франі не дивився - Niiju-mensou-no musume(Дочка двадцятиликого) ну і там був сам 20-ликий - молодий чоловік десь років 30-ти , який був мега-вумний в областях історії, фізики,хімії,мов і т.д.. В аніме виступає кимось вроді Робін-гуда:після 1 світової вертає дорогоцінності на їх початкові місця, подорожує з бандою на дирижаблі, любить як складати і розв*язувати оригінальні загадки.Має добру фізичну форму і витримку...словом, близький мені персонаж)) cool
DumbleeДата: Сб, 28.03.2009, 19:24 | Сообщение # 12
Группа: Проверенные
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Раніше Я був дуже величезним фанатом Гаррі Поттера.........і Мені дуже подобався Дамблдор,за те що він був дуже мудрим.......і ше там за всякі його якості......от Я вже десь 4 роки всюди підписувався Дамблдор............але потім Я подивився Наруто.......і побачив всі мої риси характеру,відтворені в персонажі Рок Лі...........і от тепер Я Дамблі(Dumblee)

Dumblee
SiverДата: Сб, 28.03.2009, 20:35 | Сообщение # 13
Nani?
Группа: Администраторы
Сообщений: 847
Награды: 3
Репутация: 22
Статус: Offline
Quote (Dumblee)
Раніше Я був дуже величезним фанатом Гаррі Поттера.........і Мені дуже подобався Дамблдор,за те що він був дуже мудрим.......і ше там за всякі його якості......от Я вже десь 4 роки всюди підписувався Дамблдор............але потім Я подивився Наруто.......і побачив всі мої риси характеру,відтворені в персонажі Рок Лі...........і от тепер Я Дамблі(Dumblee)

Круто!
Quote (Stervella)
коли була в Парижському діснейленді - зафоткалася біля вітрини одного магазинчику... стала біля Стервелли(дЛя тИх, хТо не знає - це та зЛа бабулька з мультика пРо далматинців) так, як вона тАм стояла)... вийшла кавайна фоточка: дВі стерви))... з того часу... ))

smile
Quote (Blacky)
гмм а у мну ппс яка довга істрія мого ніку)))) щоб не затягувати розкажу в коротких подробицях)
все це було около 4х років тому назад коли в мої руки попала рульна он-лайн забавка Ла2 С1)
кароч там був і є такий персонаж я темний ельф) і він мну понравився , так як на той момент уява у мене була багата в честь того що він чорний виникла Ідея Black в честь того що ним я граю продовжив нік LORD)
так я інколи підписуюсь , но в навчальному закладі якому я навчався , мну скорочено всі кликали Black abo
Blacky) та й понатурі яскраві кольори мну не підходять) от яка історія мого НІКУ)))

Теж грав в ЛА на ІФ сервері!
Quote (4ainuipyanica)
ЧайныйПьяница моя конспирация (ибо очень люблю чай happy ), а так все величают Фрейм, ибо рамсистый surprised

ну кагбы у меня широкий торс и я ходил раскинув руки biggrin , на уроке английского услышали слово frame и собсно его перевод - рама/рамка, и сразу же прицепилось cool


ЖЖОШ КАГ ВСЕГДА!
Quote (LuLu)
В мене, наприклад, все дуже просто.
Реєструвалась на якомусь форумі, старий нік вже був зайнятий..треба було швидко щось придумати, а в плеєрі якраз грала пісенька Nightmare "~lulu~"

Гарна ідейка!


4ainuipyanicaДата: Сб, 28.03.2009, 21:35 | Сообщение # 14
Группа: Проверенные
Сообщений: 47
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
biggrin biggrin biggrin
eMeNdeMkaДата: Чт, 02.04.2009, 16:12 | Сообщение # 15
Группа: Проверенные
Сообщений: 717
Награды: 2
Репутация: 26
Статус: Offline
А в мене все простенько, реєструвалась на якомусь сайті і тре було нік, мій тодішній не підходив і тре було видумати шось новеньке...аж тут сестра нагодилась злосна з фразою "Ах ти дупа мала..ти шо зробила...д'яволеня мале" (чесно шо я знову втворила була вже не памЯтаю.. biggrin ) Ну я подумала шо дупа мала називатись не бду, народ не пойме а от дияволенятко підійшло)) пізніше друзі думали над іншим але все ж таки зійшлись на тому шо цей підходить найбільше smile

=(^_^)=
KasumiДата: Чт, 02.04.2009, 17:39 | Сообщение # 16
Kawaii-desu талісманчик=)
Группа: Проверенные
Сообщений: 794
Награды: 3
Репутация: 59
Статус: Offline
stoop я навіть ненаю як спав мій нік мну на думку. Але як і у Little_Devil, теж потрібен був нік, який ніяк не могла придумати
KanameДата: Чт, 02.04.2009, 21:23 | Сообщение # 17
Группа: Проверенные
Сообщений: 631
Награды: 1
Репутация: 42
Статус: Offline
Ну і я)))
Мені ДУЖЕ подобається Kaname Chidory з Стальної тривоги. Характер у неї класний))) І імя як кульова блискавка перекладається wink Вона мені частенько себе нагадує от я її і вибрала)) Тільки не плутайте мене з Kaname - вампіром хоча я його теж дуже люблю biggrin


^Dante^Дата: Пн, 06.04.2009, 17:40 | Сообщение # 18
Группа: Проверенные
Сообщений: 29
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
ну у меня все впринцыпе тоже просто ... я типо стихи пишу да и писатль Данте нраветса, а потом как посотрел анимешку да и игрушку поиграл то всё решыл буду ДАНТЕ и неипёт cool

Punks not DeaD !!!
KeiTaroДата: Пн, 06.04.2009, 23:05 | Сообщение # 19
Группа: Проверенные
Сообщений: 66
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Тут я Итачі-сама думаю це всім зрозуміло,що значіть)

А вобще то частіше всього я вживаю нік DarckRazoR)
в слові Дарк довелось дописать "С" тому,що таких ніків багатенько)а Разор означає лезо,клинок)ось так і виникло DarckRazoR-Темний клинок happy

А вобще то в мене ніків більше 10-шт:)


Из тьмы хорошо видно, что происходит на свету, но из света тьма непроницаема; поэтому люди, принадлежащие свету, всегда боятся тьмы, но никогда — наоборот. ...

Сообщение отредактировал Itachi-sama - Пн, 06.04.2009, 23:08
NightWolfGhostДата: Нд, 19.04.2009, 16:23 | Сообщение # 20
Blocking Клавіші
Группа: Проверенные
Сообщений: 2280
Награды: 4
Репутация: 51
Статус: Offline
я стабільно Гоуст....бо я як з"являюсь так і зникаю неочікуваано...і мене важко знайти...мене називати друзі почали Гоуст....а Нагато приписалося...бо запер Перс в Наруто ....Пейн...от і прийнялося=) НагоГоуст...привид Нагато...для вас мона просто Гоуст=) happy

Життя Прекрасне! Лови момент!
eMeNdeMkaДата: Пн, 20.04.2009, 12:30 | Сообщение # 21
Группа: Проверенные
Сообщений: 717
Награды: 2
Репутация: 26
Статус: Offline
Неееееееее ти не Гоуст..ти Гоустік dry wink tongue

=(^_^)=
NightWolfGhostДата: Пн, 20.04.2009, 13:11 | Сообщение # 22
Blocking Клавіші
Группа: Проверенные
Сообщений: 2280
Награды: 4
Репутация: 51
Статус: Offline
блін! я Обіджуся!

Життя Прекрасне! Лови момент!
SiverДата: Чт, 23.04.2009, 21:00 | Сообщение # 23
Nani?
Группа: Администраторы
Сообщений: 847
Награды: 3
Репутация: 22
Статус: Offline
Siver складено з букв мого імя і прізвища. Загалом нік мав бути Sever, але я поєднав в своєму ніку обидві голосні мого імя. Якщо читати лат варіантом то вийде Север (по рос), шо означає північ. Сам я з Півночі України , тому асоціації з північним холодним вітром. Якщо дослівно Sever - швець, мого прадіда було звати теж Сергій і він був швець вищого класу. За співзвучанням схоже до severe - строгий, жорстокий, різкий, саркастичний - характерезує моє відношення до світу.

Що стосується MeiKari, нік зявився порівняно недавно 1-2 роки назад. MeiKari - перші три букви мого прізвища по японськи. Я розділив нік на 2 частини. Mei що характеризує мою добру половину (жовтий колір), Kari характеризує повну протилежність мене (синій колір). Нік може бути як MeiKari так і KariMei. Коли нік MeiKari це означає, що відіграю роль "лицара" коли KariMei, відіграю роль "бандита". (Це більше стосується ігор)

Загалом зрозумів, що MeiKari не мій нік і починаю відроджувати старий нік Siver.


KeiTaroДата: Чт, 23.04.2009, 22:55 | Сообщение # 24
Группа: Проверенные
Сообщений: 66
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Siver, ну і історія:)

Из тьмы хорошо видно, что происходит на свету, но из света тьма непроницаема; поэтому люди, принадлежащие свету, всегда боятся тьмы, но никогда — наоборот. ...
KanameДата: Чт, 23.04.2009, 22:59 | Сообщение # 25
Группа: Проверенные
Сообщений: 631
Награды: 1
Репутация: 42
Статус: Offline
Да... Ти прямо мудрець якийсь surprised Ніфіга собі wacko Треба піти і подумати над своїм ніком. Боже дай мені мозгів!!

Аніме ІФ » Вільний форум » Резюме » Таємниця ніку (..що значить ваш нік і чому ви вибрали саме його?^^)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


500