Anime IF

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Аццкій^^Єноть^^МаСарі  
Аніме ІФ » Загальний розділ! » Література! » ФАНФІКИ!!! (Ви читаєте фанфіки? А які улюблені?)
ФАНФІКИ!!!
KanameДата: Вт, 06.10.2009, 22:22 | Сообщение # 1
Группа: Проверенные
Сообщений: 631
Награды: 1
Репутация: 42
Статус: Offline
Створила цю тему бо поїхала мозгами. Ну, чи тим що у мене від них залишалось. Я ПРУСЬ в даний момент від онного фанфа і крім нього більше ні про що не думаю. Вирішила поділитися =)))

Название: Геометрия
Автор: AW-N
Фендом: D.Gray-Man
Персонажи: Темный Орден
Рейтинг: PG-13, R
Статус: в процессе
Права: Hoshino-sensei, но фантазия - автора
Саммари: если в одной плоскости существуют две точки, кто знает, сколько линий понадобится провести, чтобы их соединить...
Предупреждение: почитателям канона данный фик может показаться странным, противоречащим всем представлениям о мире DGM. Поэтому говорю сразу: ООС.
События происходят сразу после 79 серии с легким зазором на дальнейший сюжет. Автор воспользовался изначальной версией мангаки относительно персонажа Аллена Уолкера. Поэтому, не удивляйтесь, здесь Аллен – девочка. А, раз пол противоположен, сменили и боевую руку с левой на правую. Так и получается поговорка «правая рука Господня».

Геометрия

Попередження від мене це ГЕТ. Хоч пейринг там Канда/Ален.

Ну от. Пропоную ділитися в темі улюбленими фанфами (тобто ссилки бо почала б я викладати Геометрії то бувби повний завал бо то ВЕЛИКЕ максі),але не "1000 і 1 фік про Наруто", а саме улюблене.




Сообщение отредактировал Kaname - Вт, 06.10.2009, 22:59
Piccolo3Дата: Ср, 07.10.2009, 00:09 | Сообщение # 2
Группа: Проверенные
Сообщений: 1369
Награды: 14
Репутация: 77
Статус: Offline
Цей...
не знаю хто такий Д-Грей Мен. Мені варто це пробувати читати? Я відловлю якийсь кайф від нього?

мене от цей фанфік прикалює...
мабудь ви його вже читали.. він в нас на форумі вже давно...


Перший Бан - Причина: "За гарне володіння італійською мовою"
Другий Бан - Причина:"Форум має бути живим а не чекати по декілька днів на повідомлення" (чи щось таке)
Третій Бан - Причина: "Захарив"
Nin-chanДата: Пн, 17.01.2011, 22:59 | Сообщение # 3
Группа: Проверенные
Сообщений: 123
Награды: 2
Репутация: 7
Статус: Offline
фанфіки то моя хвороба, читаю все по "Наруто" правда на російські, але такі шедеври попадаються шо схопи-мене-ельф-за-ногу-шоб-так-писав

кхм... короч потім ше кину, всьо так зразу і не покидаєш^^


Основне правило мого житя: ніколи не говорити все, що думаєш, і не завжди думати так, як говориш. (какТус)

Сообщение отредактировал Nin-chan - Пн, 17.01.2011, 23:00
Аніме ІФ » Загальний розділ! » Література! » ФАНФІКИ!!! (Ви читаєте фанфіки? А які улюблені?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


500